Banská Bystrica

Shape It Up Banská Bystrica 

PRO-FEM BG, s.r.o.

Švermova 38, 974 04 Banská Bystrica

Služby:

InfraShape

Otváracie hodiny:

Po-Pia: 08:00 - 20:00

So-Ne: 10:00 - 20:00

+421 918 106 178

profemoga@gmail.com

InfraShape Horizontal

Prístroj na formovanie postavy najnovšej generácie, ktorý už na prvý pohľad prekonáva všetky očakávania. Štýlový, moderný dizajn v kapsule ležatého bicykla, ktorý zahŕňa viacero inovatívnych technológií:

  • dotykový monitor
  • vákuová masáž
  • infračervené svetlo
  • kolagénové lampy
  • svetelná a aromaterapia

Bezpečný tréning pre moletnejších, alebo pre začiatočníkov. Ležatý bicykel odbremení chrbticu, čím sa možno vyhnúť poraneniu chrbta. Počas tréningu ležíš pohodlne, pričom sa zbavuješ zbytočných kilogramov. Počas tréningu môžeš počúvať svoju obľúbenú hudbu, jednoducho vieš pripojiť svoj Android alebo Iphone zariadenie, sledovať YouTube videa, Facebook alebo Multivision.

Nakoľko si uzavretý iba od pŕs dole, nebudeš mať počas tréningu nepríjemný pocit, že teplo z infračervených lám bude mať vplyv prípadne aj na tvoju tvár. Potenie je jednoznačné aj na tých miestach, kde nie si uzavretý, veď tvoje telo je jednotný celok. Keď sa naštartuje metabolický proces, napríklad vplyvom infra svetla, celé tvoje telo zareaguje potením v záujme zachovania homeostázy. Úžasné výsledky v boji s nadváhou a s celulitídou. Zariadenie spája vákuovú masáž pod tlakom s infra svetlom, čím urýchľuje chudnutie, extra spaľovanie kalórií a veľmi efektívne tvarovanie postavy. Toto všetko doplňujú kolagénové lampy, čo prispieva k omladzovaniu pleti. Viac informácií na: https://www.shapeitup.sk/infrashape/

+421 918 106 178

Rezervuj si termín

Facebook

Pridaj si Nás k priateľom

Instagram

Sleduj a zdieľaj fotky a story

Email

profemoga@gmail.com