Collagenluxe


PREČO BY STE MALI UŽÍVAŤ KOLAGÉN KAŽDÝ DEŇ?

Kolagén a chudnutie

Užívanie kolagénu vedie k strate energie, pretože na trávenie je potrebné viac energie než toľko, koľko z kolagénu môže byť uvoľnená. Vďaka tejto vlastnosti i tomu, že znižuje pocit hladu, sa kolagén stal základnou zložkou rôznych prípravkov na chudnutie.

Kolagén a celulitída

Štúdiá dokazujú, že dlhodobé užívanie bioaktívnych kolagénových proteínov (minimálne po dobu šiestich mesiacov) výrazne zlepšuje stav celulitídy.

Kolagén a vrásky

Starnúca pokožka? Viacero testov ukázalo, že doplnkové užívanie kolagénu môže zvýšiť elasticitu a vlhkosť pokožky. Vďaka tejto vlastnosti kolagén môže redukovať, ba aj odstrániť vrásky.

Kolagén a pevná, hydratovaná pokožka

Kolagén je veľmi vzácnou bielkovinou, ktorá môže dopomáhať k pevnej kontúre tela a má pozitívny vplyv na udržovanie a zvyšovanie svalovej hmoty - najmä v prípade starších ľudí.

Kolagén a husté vlasy i krásne nechty

Kolagén je primárnym štrukturálnym proteínom pre vlasy a nechty. Prebudí vlasové korene a posilňuje lámavé nechty.

Kolagén a kĺby

Výskumy už na začiatok 90-tych rokov preukázali, že užívanie kolagénu môže výrazne znížiť výskyt ťažkostí spôsobených zápalovým ochorením kĺbov.

ZBAVTE SA SVOJICH VRÁSOK!

Dodajte svojej pokožke kolagén prémiovej kvality!

  • Hydrolyzovaný prémiový rybí kolagén
  • S vitamínmi a kyselinou hyalurónovou
  • Príjemná príchuť lesných ovocí

Novinka COLLAGENLUX na zlepšenie pokožky a posilnenie vlasov, nechtov a kostí 

Vďaka špeciálnej švédskej technológie je Collagen Luxe čistým, prémiovým zdrojom bielkovín. Najlepší rybí kolagén spomaľuje starnutie, dodáva pokožke hebkosť a pevnosť i zvyšuje hustotu vlasov. Prípravok svoju tekutú textúru získal vďaka viackrát prefiltrovanej vode zo švédskych fjordov. Vitamíny (C, B5, B6, B7, B12) a kyselina hyalurónová doplňujú kolagénové ošetrenie a zabezpečia aj dennú dávku vitamínov. Na dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča 15 ml denne.

3-MESAČNÁ KÚRA COLLAGEN LUXE ZNAMENÁ

  • 91% hydratovanejšiu pokožku
  • 28% pevnejšiu a zdravšiu pokožku
  • 26% hlbokých vrások zmizne úplne
  • Hustejšie vlasy a silnejšie nechty

PREČO JE PRÁVE RYBÍ KOLAGÉN TEN NAJLEPŠÍ?

Väčšina prípravkov dostupných na trhu obsahuje kolagén získaný z buniek mladých kráv alebo prasiat. Avšak Collagen Luxe obsahuje najčistejší rybí kolagén prémiovej kvality, ktorý švédsky výrobca získal vďaka rybolovu v krištáľovo čistom mori a špeciálnej technológie hydrolýzy.

NAČO JE DOBRÝ KOLAGÉN?

Kolagén tvorí 75% pokožky. Procesy tvorenia kolagénu v organizme sa po čase výrazne spomalia, a preto je potrebné "bielkoviny krásy" dopĺňať z vonka. Užívajte tekutý prípravok Collagen Luxe najlepšej kvality, aby vaša pokožka, vlasy a nechty boli zdravšie, kĺby fungovali bez problémov a aby sa starnutie výrazne spomalilo!