Diéta a tréning na mieru

Je nám veľkým potešením že môžeme v tíme Shape It Up privítať Miss Fitness Physique, osobnú trénerku a  výživovú poradkyňu  Nikol Krčovú, držiteľkou viacerých prestížnych ocenení a titulov. Nikol vám bude pomáhať zostaviť váš diétny a tréningový plán na mieru pre dosiahnutie vašej vysnívanej postavy. 

Nikol Krčová o sebe: 

"Milujem šport celým svojím JA. Začalo sa to už od ranného detstva. Už vtedy som bola veľmi hyperaktívna, rada som sa predvádzala, vystrájala ako chalani a všade som si namiesto bábík a hračiek ako iné deti, nosila rôzne športové pomôcky, chodila som po špičkách a ešte aj so školským kružidlom som sa hrala na baletku. Športové cítenie a zmysel pre disciplínu som určite zdedila po mojej vždy športovo založenej maminke, ktorá ma vždy viedla k rôznym aktivitám a športu.

Časom sa stal fitnes mojím životným štýlom a fitnes centrum mojím druhým domovom. Zdravý životný štýl ma úplne pohltil. Variť zdravo a chutne, cvičenie či už so železami alebo niekde vonku, sledovanie fitnes súťaži v rámci všetkých federácií, trénovanie či pomáhanie správne nastaviť stravovací režim, taktiež aj ako skombinovať cviky, bolo pre mňa samozrejmosťou a určitým životným poslaním."

Služby

Osobná konzultácia a diagnostika

Pokec o vás, vašom doterajšom životnom štýle, celkovom stravovacom a pitnom režime (raňajky, desiata, obed až po večeru, všetky cukrovinky a pochutiny, nápoje...)

Zaznamenanie dôležitých informácií o vás (vek, výška, váha, miery, ...)

Rady a typy pre váš zdravý životný štýl, vašu postavu, vhodné cvičenia a k tomu optimálna strava

Písomné vypracovanie vášho "všeobecného stravovacieho a cvičebného plánu", kt. je spracované na základe tejto diagnostiky

Diétny plán na mieru

Organizácia vášho denného režimu na mieru (pravidelne nastavená strava v optimálnych množstvách pre vás, vhodné potraviny, nápoje)

Vytvorenie nových zaujímavých kombinácií z "povolených" potravín - prispôsobené na obľúbený spôsob z vášho doterajšieho jedálnička

Následné odporúčanie chýbajúcich a vhodných doplnkov výživy a vitamínov na obohatenie vášho pestrého jedálnička

Tréningový plán na mieru

Organizácia vášho tréningového režimu na mieru, správne nastavené tréningy, vhodný výber cvikov pre vás podľa požadovaných výsledkov ( naberanie svalovej hmoty, formovanie a spevnenie postavy, chudnutie, kondícia, ...)

Vytvorenie nových zaujímavých kombinácií cvičení a tréningového režimu prispôsobené na základe vášho výkonu a schopností.

Následné odporúčanie chýbajúcich a vhodných cvičebných pomôcok a iného doplnkového príslušenstva na cvičenie a zabezpečenie vašej bezpečnosti pred zraneniami počas cvičenia a podobne.

Dohodni si osobnú konzultáciu

Nikol Krčová je externou spolupracovníčkou spoločnosti Shape It Up. S cenníkom a presným obsahom jednotlivých služieb Vás oboznámi priamo Nikol na nižšie uvedených kontaktoch.