Ako funguje počítanie kalórií v InfraShape?

2018.05.15

Mnoho našich zákazníkov sa pýta, či množstvo kalórií, ktoré sa zobrazuje na stroji počas tréningu je reálne. V súvislosti s tým by sme chceli uverejniť toto vyhlásenie, ktoré dúfame, že každému poskytne uspokojivé odpovede na svoje otázky.
Najnovšia generácia zariadení na tvarovanie postavy má kombinovaný účinok infračerveného žiarenia, ​​vákua a samotného bicyklovania naraz. Ako doplnok pridávame igelitové nohavice a krémy na spaľovanie tukov a odbúravanie celulitídy, ktoré ďalej zvyšujú účinnosť a výsledný efekt tréningu.Pozrime sa podrobnejšie na jednotlivé metódy.

Infračervené svetlo:

  • už pri posedení v infra saune po dobu 30 minút spálite cca. 3-400 kcal. Počas saunovania, naše telo produkuje pot, zrýchľuje sa krvný obeh aby naše telo kompenzovalo teplotný rozdiel.

Vákuum:

  • vákuový tréning znamená striedanie vysokého a nízkeho tlaku v kabíne. Intenzívne dodáva krv do tukových tkanív v problémovej oblasti, urýchľuje metabolizmus, čo vedie k zvýšenému spaľovaniu kalórií

Bicyklovanie:

  • Priemerný človek za 50 minút jazdy na bicykli pri normálnom tempe spáli cca. 5-600 kcal.

Fólia a krém:

  • V problémových oblastiach sa používajú fóliové nohavice a krémy na spaľovanie tukov, aby sme sa zbavili ešte niekoľkých stoviek kcal.

Samozrejme každý jedinec reaguje inak na záťaž organizmu. Spaľovanie kalórií závisí aj od aktuálnej nálady, stravovania, spotreby vody, typu metabolizmu a iných environmentálnych zmien. Toto populárne zariadenie počíta straty kalórií na základe algoritmu. Infračervené svetlo, vákuum a odpor môžete nastaviť individuálne v závislosti od kapacity zaťaženia a zvýšenia výkonu.

Zhrnutie výsledkovej hodnoty spaľovania kalórií v InfraShape Horizontal

(výsledková hodnota je založená na algoritme):

  • účinok infračerveného žiarenia po dobu 50 minút predstavuje stratu cca. 600-700 kcal
  • pôsobenie vákua v kapsule ležatého bicykla prestavuje približne 200-300 kcal
  • bicyklovaním v ležatom bicykli spálite cca. 3-400 kcal
  • kombinovaný účinok fóliových nohavíc a krémov na spaľovanie tukov a odbúravanie celulitídy predstavuje cca. 100-200 kcal

Na základe vyššie uvedených skutočností je priemerná strata kalórií počas 50 minútového tréningu v InfraShape Horizontal cca 1300-1600 kcal.